Ostaszewska wyznała, co tak naprawdę myśli o Owsiaku. O tych słowach będzie głośno

0
57

Finał WOŚP co roku wywołuje ogromne emocje, niestety także te negatywne. Jurek Owsiak musi mierzyć się nie tylko z hejtem, ale także z dużo poważniejszymi sytuacjami. Tym razem głos w sprawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrała Maja Ostaszewska. Aktorka wyjawiła, co myśli o przedsięwzięciu.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31639178,maja-ostaszewska-wyznala-co-tak-naprawde-mysli-o-owsiaku-tak.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Polecamy  Doda w świątecznej odsłonie. Stylista: Nie sposób oderwać wzroku [PLOTEK EXCLUSIVE]